2008. november 11., kedd

Petya

Egyik ikrefiúnk. Ő született elsőnek. Látszik az atyáskodás, az, hogy "terelgetné" Csabát, aki pedig nem szereti, ha megmondják, hogy mit csináljon.
Hisztis, de hamar le lehet nyugtatni, szeret beszélni, csacsog, sokat énekel, táncol.
Az autókért rajong, a bukfencezést, a tornát kedveli. Szeret sétálni, motorozni.
Mindent megmagyaráz. Nagyon szeretjük. Nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy milyen lesz később, milyen tulajdonságai lesznek, megőrzi-e ezeket a dolgokat később is, sokat változik-e?

Nincsenek megjegyzések: