Csabi született másodiknak Petya után. Anyafüggő az első perctől kezdve. Nagyon érzékeny, sír minden kisebb probléma esetén is. Szereti, ha ölelgetik, bújós, mindenre kíváncsi. Petyával sokat veszekszik, nem tűri, ha Petya simogatni, vagy ölelni szeretné. Verekedni is szoktak, ekkor Csabi sírósan, Petya pedig sértődötten kerül ki a csatából.
A kedvenc játéka: a vasútépítés, vonatozás és imád olvasni, könyveket nézegetni.
Ölre megy Petivel egy-egy könyv miatt.
Nagyon szeretjük őt is. Hisztisebb, akaratosabb jellem, kevésbé lehet eltéríteni attól, amit nagyon szeretne. Kíváncsiak vagyunk arra, hogy ő is milyen lesz vajon pár év múlva és felnőttként is?
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése