Ha megkérdeznék, hogy jellemezzem Barbit, nagyon könnyű, de ugyanakkor nehéz dolgom is van.
Szeretem nagyon.
Szavakkal jellemzem:
- jószívű, segítőkész, kedves, érzékeny, nagyon szeret bennünket (főleg a tesókat),
jó tanuló, szép.
- rendetlen, néha szemtelen (tinédszerkor), néha lusta.
A mérlegen a jó tulajdonságok vannak túlsúlyban, így nem tudok róla rosszat írni.
Nagyon örülök, hogy ő megszületett. Szeretek vele lenni, én is tanulok sokat tőle.
Sokkal bölccsebb sok témában, mint én. Ha meghallgat, én is szeretek neki mesélni a tapasztalataimról, azokat dolgokat szereti, amiket keresztülmentem, átéli, és beleéli magát.
Remélem, hogy neki könnyebb élete lesz, minden erőmmel támogatni fogom.
Sajnos hamar eltelnek a gyermekévek és felnőtté válik, elmegy tőlünk (mert ez az idő is el fog jönni) és már most félek ettől az érzéstől.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése